Niidukid, mis teevad tööd täiesti üksi

Sisuturundus
iMow robotniiduk on tark ning otsustab ise oma nö „aktiivaja“ jooksul millal niita. | Tootja

iMow robotniidukid on targemad, kui sa arvata oskad ning samas ka lihtsamad, kui sa oodata võid. Seda kõike ideaalseks niidutulemuseks kõige lühema võimaliku niiduaja jooksul, pakkudes sulle ja sinu perele rõõmu korralikult hooldatud murupinnast.

Kõik iMow omanikud on rõõmsad tänu selle kiirusele, intelligentsusele ja efektiivsusele. Möödas on päevad, kui pidi käima niidukiga lõputult edasi-tagasi, tihti suure palavusega. Tänu iMow robotniidukile saad nüüd puhata ja lõõgastuda või tegeleda tegevustega, mis sulle korda lähevad (va muru niitmine). Samal ajal tagab iMow perfektse muruniitmise ja seda võimalikult lühikese aja jooksul. Valikus 5 erinevat mudelit, mis kõik erinevate võimaluste ja oskustega!

 

Oma ajast ees
 

Kiire töö. Iga iMow robotniiduk töötab kiirelt, täpselt ja efektiivselt. Näiteks kõige väiksem MI 422 mudel suudab niita kuni 500m2 suurust pinda vajades selleks ideaaltingimustel nädalas ainult 10 tundi!

Lihtne käsitsemine. Olgu siis C-mudelite mobiilirakenduse kaudu või mitte, on sellegipoolest kõik iMow mudelid ülimalt lihtsasti programmeeritavad tänu intuitiivsele kasutajaliidesele, samuti on võimalik iMow seadistusi igal ajal vastavalt vajadusele muuta.

Autonoomne iMow. iMow robotniiduk on tark ning otsustab ise oma nö „aktiivaja“ jooksul millal niita. Kui vihmasensor on sisse lülitatud ning iMow peab vihmasabina tõttu oma töö peatama, jagab ta lihtsalt niitmata jäänud aja järgmiste päevade peale ära, et kindlasti iganädalane niiduaeg täis teha. Samas niidab iMow alati täpselt nii palju, kui vajalik, et mitte asjatult murupinda kulutada, seda kõike perfektse murupinna jaoks

Muruvaip nagu pildil. iMow otsustab suvaliselt, mis suunas parajasti sõita, nii ei tekita iMow murupinnale jälgi ühes kohas sõitmisest. Sinu ülesanne on ainult lihtsat tsentraalset pöördnuppu keerata õige niidukõrguse saavutamiseks.

Häid omadusi jätkub. Sõltumatu ja automaatne muru väetamine tänu multsniitmisele ja multsterale; turvalisus on tagatud PIN-kaitsega, mis takistab seadme loata käivitamist; C-mudelite mobiilirakendusse on sisse ehitatud ka sidumine ilmateadetega; tsoonihalduse abil saab ka kõige sopistatum aed niidetud; maksimaalne paindlikkus aku kasutamisel nii töötamisel, kui laadimisel, et olla loodussõbralik ning sõbralik ka sinu rahakotile; häiretest vaba perimeetrikaabli signaal segamatuks niitmiseks

Iga iMow mudel on viimistletud maksimaalse täpsuseni, need seadmed on tunnistuseks inseneride teadmistele ning tulevikule orienteeritud tehnoloogiale. Olgu niidupinnaks väike, keskmine või suur ala, on iMow robotniidukite mudelivalikus olemas seade igasuguse aia hooldamiseks ja aias leiduvate väljakutsete vastuvõtmiseks. Ei ole vahet, millise iMow mudeli sa valid, täpne muruhooldus väga väikse ajakasutusega on tagatud igal juhul.

Täpse töö tagab ka täpne paigaldus. Robotniiduki paigaldamiseks on kõige mõistlikum usaldada see töö professionaalide kätesse. VIKING autoriseeritud edasimüüjatel on vajalikud teadmised ja kogemused, et pakkuda sulle mitte ainult personaalset nõustamist õige mudeli valimisel, vaid ka professionaalset paigaldusteenust koos hooldustööde ja originaaltarvikute ning -varuosadega.

Paigaldamisel teostab sinu lähim VIKING autoriseeritud esindus järgmised tegevused: 1. teeb sinu aiast joonise, kust iMow peab niitma vastavalt sinu nõudmistele ja näpunäidetele, 2. paigaldab perimeetrikaabli, 3. programmeerib sinuga koos ja sinule sobiva iganädalase niiduplaani, 4. teostab kõik vajalikud korrigeerimised. Sinu iMow alustab pärast neid tegevusi muru niitmist ning sina saad minna muid tegevusi tegema, kasvõi magama!


iMow kohta saad rohkem teada SIIT.

VIKING iMow robotniiduk

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid