Skandinaavia disainikeelega mööbel nüüd Hemtexis!

Hemtex
Sisuturundus
Hemtexi tootevalikust leiab nüüd ka erinevat mööblit.

Hemtexi tootevalikust leiab nüüd ka erinevat mööblit.

Soovides pakkuda oma klientidele veelgi enamat, on Hemtex on koostöös Euroopa mööbliasjatundjatega toonud turule suure valiku kvaliteetset mööblit – voodid, diivanid, tugitoolid, söögilauad ja -toolid ning palju muud, mis sobib interjööri nii ühekaupa kui kogu sarjana.

Mööblikollektsioon Forms+Objects on välja töötatud ja disainitud Norras, Lieris. Kollektsiooni loonud disainimeeskonnal on enam kui kakskümmend aastat kogemust mööblitööstuses ja aastatepikkune kogemus tekstiilitööstuses. Lisaks visuaalselt stiilse ning kauni mööbli loomisele on disainerid pööranud erilist tähelepanu kvaliteedile, vastupidavusele ja funktsionaalsusele. See mööbel ei näe mitte ainult hea välja, vaid on ka väga mugav ja vastupidav. Värvigamma on neutraalne, mis pakub omakorda võimalust lisada värve ja mustreid erinevate kodutekstiilide näol.

Disainiprotsess põhineb ulatuslikel teadmistel mööbli konstrueerimisest ja materjalidest. Vastupidavate puiduliikide, kvaliteetsete sünteetiliste täidiste ning looduslike materjalide (kanep, puuvill ja vill) valik on nii mugavuse kui suurepärase esteetilise disaini saavutamiseks hoolikalt läbi mõeldud. Mööbel on disainitud karges põhjamaises stiilis ning sellele on lisatud killuke ajatut ilu ja trendinüansse – võimaldades sobituda enamikesse Eesti kodudesse.

Mööbel valmistatakse Leedus ja Eestis asuvates mööblivabrikutes. Kid/ Hemtex teeb koostööd tootjatega, kellel on pikaaegne kogemus mööblitööstuses ning kes tänasel päeval tarnivad mööblit ka teistele suurtele mööblikettidele. Koostööpartnerite valikul on olnud oluliseks kriteeriumiks, et mööbli valmistamiseks kasutatud meetodid tagaksid toodete vastupidavuse, tugevuse ja kvaliteedi.

Puit, mida on kasutatud mööbli ja voodite valmistamisel, omab FSC sertifikaati, mis omakorda tähendab, et puit pärineb vastutustundlikult majandatud metsast, kus väärtustatakse võrdselt nii looduslikku keskkonda, kogukondi kui ka majanduslikku elujõulisust. Lisaks on eesmärgiks kasutada võimalikult palju ka Better Cotton märgistusega puuvillakangaid.

Ranged nõuded on seatud ka toote- ja kemikaaliohutusele: kõik alates kruvi kvaliteedist kuni mööblidisaini ja -montaažini. Mööbli puhul kasutatavad tekstiilid omavad Oekotex sertifikaati.

Nagu ka voodite puhul, on mööbli tarne ülikiire: vaid 4 – 7 tööpäeva ning diivanite, diivanilaudade, söögilauatoolide ja muu mööbliga saab tutvuda kohapeal Hemtexi Nautica ja Kristiine keskuse kauplustes Tallinnas.

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid