Moedisainer Karolin Kuusiku must vannituba

Sisuturundus

Mood ja sisekujundus on omavahel põimunud ja moemaailma lemmikvärv jõuab üha enam meie kodu kõige privaatsemasse ruumi – vannituppa. Millist rolli mängib vannituba moedisainer Karolin Kuusiku igapäevaelus?

„Olen vannitoa usku - meie peres on kirjutamata reegel, et mina saan valida vannitoa kujunduse, elukaaslane köögi oma, mina hoian korras vannituba, tema kööki. Tegelikult veedame vannitoas rohkem aega, kui esialgu arvata oskaks. Kui ma mõtlen nendele mõnusatele vannis lõdvestumistele, hommikul pika äratava duši nautimisele, iluprotseduuridele, mida just selles ruumis teen, siis tuleb nädala peale tunde kokku omajagu.

Kuna olen kahepaikne ja veedan aega nii linnakodus kui ka maal asuvas kodus, siis on mu peas alati ringlemas kaks erinevat sisekujundust. Moemaailmas toimub pidev värvidega katsetamine, kuid küsi misiganes moeinimeselt tema lemmikvärvi kohta ning saad vastuseks - must. Ka mina tunnen end musta värvi riietes ning keskkonnas hubaselt ja turvaliselt ning pool minu linnakodu vannitoast ongi mustade toonide all. Musta on kaval kombineerida halli ning valgega, et tulemus ei jääks liialt üksluiseks.

Maakodu vannituppa, mida hakkan kohe-kohe renoveerima, igatsen aga helgust, värve ja soojemaid toone. Roosad toonid on viimasel ajal vallutanud kõik moelavad, kuid sisekujunduses eelistan pigem virsiku poole keeratud pehmet roosat, mis mõjub hetkel nii värskelt ja uuenduslikult ning seda eriti vannitoa mööbli puhul, mida oleme harjunud nägema valgetes toonides.

Minu nipp ühest ja samast vannitoa sisekujundusest väsimise vastu on lihtne - hoian ringluses erinevaid kuivatatud taimi, lillebukette, rätikuid ning vaibakesi. Kui hästi järele mõelda, siis vastab see samale tehnikale riietumise osas - ühte ja sama kleiti saab kanda lõputult, kui kavalalt aksessuaare vahetada.“

Ammuta inspiratsiooni https://www.gustavsberg.com/ee/inspired-by/naudi-elu-vannitoas

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid