Husqvarna toob turule uue akutoitel universaalsae 435i

Husqvarna
Sisuturundus

Husqvarna tõi sel kevadel müügile kodukasutusse mõeldud akukettsae 435i, mis sobib lihtsamate raietööde jaoks, näiteks koduaia puude hooldamiseks ja metsast enda tarbeks küttepuude tegemiseks.

Uus saag vahetab välja Husqvarna senise eratarbijatele mõeldud akukettsae 340i. Uuel 435i mudelil on kõrge pöördemoment ja ketikiirus, mis tagavad samaväärse lõikejõudluse kui 35cm3 bensiinimootoriga kettsaagidel. Tänu kergele kaalule ja ergonoomilisele disainile on saagi kerge käsitseda. Saag sobib okste ja kuni 20 cm läbimõõduga puude lõikamiseks.

Uut 435i mudelit saab kasutada aastaringselt iga ilmaga, sest vastab IPX4 ilmastikukindluse standardile. Seadme akupesa on paigutatud läbi toote korpuse horisontaalselt, mis vähendab tõenäosust, et sellesse võib sattuda mustust või vett.

Seadmes on kasutusel Husqvarna 36-voldine akusüsteem BLi-X, mis ühildub ka Husqvarna teiste 36-voldiste tööriistadega, näiteks murutrimmerite, hekilõikurite ja puhuritega.

Saagi saab kasutada ka savE™-režiimis, mis vähendab saeketi kiirust väiksema koormusega tööde tegemisel, et säästa rohkem akut ning pikendada võimalikku tööaega laadimiskordade vahel. Kettsaag lülitub automaatselt välja, kui seda ei kasutata 180 sekundit.

Eestis tuleb müügile 14-tollise juhtplaadiga 435i kettsaag.

Husqvarna akukettsae 435i andmed:

Võimsus: 2,0 kW
Kaal: 2,8 kg
Harjavaba mootor
Saekett: SP21G
Ketikiirus: 21 m/s
Juhtplaadi pikkus: 14”
IPX4
Digitaalne kasutajaliides
Ökorežiim
Automaatne väljalülitus (180s)
Saadaval ka tööriistavaba ketipingutusega mudel

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid