Hemtexis müüdavad voodid on valmistatud Eestis!

Hemtex
Sisuturundus

Vali oma eelistusele ja vajadustele vastav voodi ning maga veelgi paremini!

Tead kindlasti, et veedame magades umbes kolmandiku oma elust. Ehk siis - kui magame hästi, oleme heas vormis ja toimekad - see on üks Nordic Rest voodite kontseptsiooni põhialuseid, millele nende toodete disain toetubki. Olles juhtiv põhjamaine kodutekstiilimüüja ning pakkudes kvaliteetseid tekke-patju ja voodipesusid, on üsnagi loogiline, et nüüd on Hemtexis müügil ka voodid.

Hea voodi määratlus on individuaalne, kuid üldiselt öeldes on hea voodi selline, mille madratsil lamades saab selg õiges asendis puhata. Tsoonideks jagatud madratsil on pehmemad tsoonid õlgadele ja puusadele ning jäigemad tsoonid peale, taljele ja jalgadele. See ongi kohanduv madrats, mis annab parima võimaliku toe seal, kus seda vaja on. Mida rohkem on tsoone, seda paremini kohandub madrats kehaga.

Hemtexi voodites kasutatakse kaasaegset vedrusüsteemi, mis pakub kehale tuge just seal, kus seda kõige enam vaja. Vastupidavad ja kvaliteetse kattetekstiiliga madratsid on valmistatud hingavatest täitematerjalidest ning tagavad hea õhuvahetuse.

Sobiva jäikuse ja elastsusega madratsi leidmine võib olla keerukas. Kui madrats tundub liiga pehme või liiga kõva, võib see põhjustada rahutut und ja magamise ajal liigset asendite vahetamist. Enne, kui asuda valima enda vajadustele sobivaimat madratsit, tasuks mõelda, millises asendis magada eelistatakse. Kas pigem selili, külili või kõhuli? Madratsi valikule mõeldes tasuks võtta arvesse ka kehakaalu ning seda kas asendit vahetatakse sageli või mitte. Kui madratsi jäikusastme valimine tekitab ebakindlust, on soovitus valida pigem jäigem madrats.

Hemtexi voodikollektsioonis on mitmes erinevas hinnakategoorias voodeid, mis pakuvad erinevaid jäikusastmeid, võttes arvesse erinevaid kehatüüpe. Voodid on välja töötatud koostöös Euroopa mööbliekspertidega ning valmistatud Skandinaavia käsitöötraditsioone ja standardeid järgides. Tänu vastupidavale raamile ja kvaliteetsetele materjalidele on voodid mugavad ning teenivad kasutajat pikalt. Täiesti uue lahendusena ka päevavoodi, mis sobib suurepäraselt näiteks tudengikorterisse või külalistetuppa. Päevavoodi on kasutatav nii diivani kui voodina, magamiseks on vaja vaid kattemadrats ringi keerata ja hea ööuni on tagatud!

Hemtexi kontinentaalvoodid valmistatakse Eestis ning tarneaeg on ülikiire, vaid 4 – 7 tööpäeva. Kuna oma silm (või siis keha) on kuningas, siis vooditega saab tutvuda kohapeal Hemtexi Nautica ja Kristiine keskuse kauplustes Tallinnas.

Artikli märksõnad: 

Sarnased artiklid